Kol Saatleri

Kol Saatleri

Kol Saatleri, tasarlanırken ve üretilirken insanların zaman kavramına daha rahat bir şekilde ulaşabilmeleri amaçlanmıştır. Zamanla gelişen şıklık ve estetik kazanan bu Kol Saatleri günümüzde kombinlerin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Şık ve özel hissetmek isteyen hemen hemen herkes saat modasınıda takip etmeye başlamış ve kombinleri için en şık olabilecek, en son moda Kol Saatlerini arayışa geçmişlerdir. 

Günümüzde kullanılan ve tercih edilen Kol Saatleri, hem tarzın hem de yaşam stilinin sembolü haline gelmiştir. Her türlü bütçeye uygun ve her tarza uygun Kol Saati üretime başlanmıştır. Bu da kol saatlerini herkese uygun şık aksesuarlar haline getirmiştir. Bunun yanı sıra Kol Saatlerinin hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılabilir olması onları daha da yaygınlaştırmış ve Kol Saati sektörünü her yönden geliştirerek çeşitliliği arttırmıştır. Hemen her marka Kol Saati üretimi yapmakta ve özellikle de giyim sektöründe ki firmalar, müşterilerin kıyafetlerine ve isteklerine uygun, birbirinden şık ve kullanışlı Kol Saatleri üretme yarışına girmiştir.

Zaman herkes için önemlidir. Hem zamanın takibi hem de şıklığın göstergesi olan bay ve bayan kol saatleri aksesuar sektörünün vazgeçilmezlerinden olmaya devam edecektir.

 Orient Otomatik Erkek Kol Saati
Orient Otomatik Erkek Kol Saati
Ürün Kodu:FAA02002D3

Erkek Kol Saatleri

Erkek Kol Saatleri, kıyafetlerinde tarzı yakalamak isteyen ve güçlü duruşunu yansıtmak isteyen erkeklerin kombinlerinde olmazsa olmazlarıdır. Bu konuda güçlerini ve asil duruşlarını göstermek isteyen erkeklerin en başta gelen Kol Saati tercihi Orient marka Erkek Kol Saati Modelleri olmaktadır. Şık ve klasik tarzda tasarımlarıyla her zevke uygun olan Orient saat modelleri kaliteli duruşları ve asil görünümleriyle güçlü görünmek isteyen erkekler tarafından büyük ilgi görmektedir.

Kadın Kol Saatleri

Kadın Kol Saatleri, kıyafetlerinde uyum sağlamak isteyen ve kombinlerinde tarzı yakalamak isteyen kadınların vazgeçilmez akseusarlarından biridir. Bu şık aksesuarlar kadınların ince bileklerinde zarif bir görünüm sağlamaktadır. Kadınlara özel şık saat modelleri arasında örnek olarak Obaku'nun birbirinden şık ve eşsiz tasarımları gösterilebilir. Kasası ve kadranı pırlanta taşlarla süslenmiş olan Orient marka saatler ise kendini güçlü ve zarif hissetmek isteyen kadınları tercihleri arasında ön plana çıkmaktadır.

Orient Kol Saatleri 

Orient Kol Saatleri

1950 senesindeki kuruluşundan bu yana, istisnai saatlerin tutarlı bir üreticisi olarak ün kazanan Orient günümüzde, benzersiz ve gelişmiş saat modelleri üretmekte olup güçlü ve asil ruhunu kombinlerinde yansıtmak isteyen saat tutkunları ile buluşturmaktadır. Orient kaliteli ürünleri ve müşterilerinin talepleri doğrultusunda Erkek Ve Kadın kol saatleri tasarlayarak kısa sürede kol saati sektöründe zirve konuma ulaşmayı başarmıştır. Bizlerde Aslan Saat A.Ş olarak bu özel markanın birbirinden özel modellerini Türkiye' de ki müşterilerimize en uygun fiyatlar ve en iyi müşteri memnuniyetiyle siz değerli saatseverlere sunmaktayız.

 

Orient Star Kol Saatleri

Orient Star koleksiyonları, 1951’den bu yana üst düzey mekanizmaları ve kusursuz tasarımlara uluşan işçilikleri ile saat severlerin saygısını kazanmış bir markadır. Orient markası adı altında olan Orient Star elit kesimlere hitap eden modelleri ile ön plana çıkmaktadır. Özel tasarım kadranları ve deri kordonlarıyla gücünü sembolize etmek isteyenlerin tercihi olan şık ve kaliteli Orient Star modellerini sitemizden inceleyebilir ve satın alabilrsiniz. Aslan Saat A.Ş. olarak bu özel markanın ürünlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duymaktayız.

Obaku Denmark Kol Saatleri

Obaku Denmark Kol Saatleri

Obaku, minimalizm ve sadeliği esas alan tasarımlarıyla “zamansız saatler” üretmeyi hedefleyen ve bunu kısa sürede başaran bir markadır. Vikinglerden günümüz Avrupa’sına varan köklü bir geçmişi içeren Danimarka’nın tasarım ruhunu Asya’nın Zen Felsefesiyle buluşturan Obaku, batının lüks anlayışına farklı bir bakış getirmeyi başarmıştır. Sade ve şık tasarımlarıyla zerafeti hissetmek isteyenlerin tercihi olan eşsiz Obaku Kol Saati Modellerini bu bağlantıya tıklayarak sitemizden ayrıntılı bir şekilde inceleyip satın alabilirsiniz.

 

Strand By Obaku Kol Saatleri

Asya’nın Zen Felsefesiyle temsil ettiği yalınlığı çekici İskandinav tasarımı ile buluşturan Strand By Obaku dünyanın her yanında ilgi gören zarif çizgisini daima çekici kılmayı başaran bir markadır. Obaku markası adı altında olan Strand By Obaku Kadın Saati Modelleri uygun fiyat politikası ve birbirinden şık renk seçenekleriyle sitemizde siz değerli müşterilerimizi bekliyor. Üstelik Strand Marka Kadın Kol Saati alana göz alıcı sonsuzluk bileği hediye! Bu kampanyadan hemen yararlanmak için bu bağlantıya tıklayarak hızlı bir şekilde ürünlerimize ulaşabilirsiniz.

 

ASLAN SAAT

Aradığınız saat modelleriyle ilgili merak ettiğiniz tüm saatlerin özelliklerini, kadın saatleri ve erkek saatleri hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgileri sizin için yazıyoruz.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin
SAAT BLOGU
Yeni Ürün