Aslan Saat Hakkında | Biz Kimiz

Aslan Saat Hakkında

Aslan Saat

50.yıl

yarım asırlık
tecrübe
Zamanın Diğer Adı ASLAN SAAT

Yarım Asırlık Tecrübe

Mehmet Aslan tarafından 1970’te kurulan Aslan Saat, kırk yılı aşkın süredir, dünyada saat denilince akla gelen ilk markalardan olan Orient’in Türkiye distribütörüdür. Kurulduğu yıldan itibaren Royale, Royale As, Candino, Edox, Claude Bernard, Orient, Orient Star, gibi dünya markalarını Türkiye saat severleriyle buluşturan Aslan Saat, son olarak saat tasarımında kendine özgü Zen anlayışıyla dünyada büyük ilgi gören Obaku’yu da marka ağına eklemiştir.

Türkiye’de distribütörlüğünü üstlendiği her markayı başarıyla temsil eden kuruluşumuz, Orient Japonya’nın dünya genelindeki tüm distribütörler arasından yaptığı değerlendirme sonrasında, Genel Merkez tarafından En İyi Satış Sonrası Hizmet Ödülü’ne layık görülmüştür.

Yarım asırdır, tüm çalışmalarına değer temelli bir anlayışla devam eden Aslan Saat, “önce kalite, memnuniyet ve devamlılık” ilkesiyle, üç öncelikli bir faaliyet anlayışına sahiptir. Aynı zamanda kuruluş değerlerini de temsil eden bu öncelikler, günümüzde Hüseyin Melih Aslan öncülüğünde sürdürülmektedir.

Orient

background
Aslan Saat Hakkında - Orient Saat

Orient Star

background
Aslan Saat Hakkında - Orient

Obaku Denmark

background
Aslan Saat Hakkinda - Obaku Saat

Strand By Obaku

background
Aslan Saat Hakkinda - Strand Saat
  • icon
  • icon
  • icon
  • icon
  • icon
“Aslan Saat, kalite, memnuniyet ve devamlılık ilkeleriyle Türkiye genelinde var olmaya devam ediyor.” Tüm Bayilerimizicon

“Herkesin bir Aslan gibi saati olmalıdır.”

HÜSEYİN MELİH ASLAN - GENEL MÜDÜR
Yeni Ürün